Kurumsal Bilgiler

AKTAŞLAR Nakliyat, sağlam kurumsal yapısı ve gelişmiş olanakları ile, gerek ekipman ve malzeme gerekse deneyim noktasında işyerinizin taşınmasında kusursuz hizmet verme yeterliliğine sahiptir.

Evden Eve Nakliyat sektöründeki başarısını kurumsal nakliyat ve ofis taşıma sektöründe de gösteren firmamız, bu alandaki ihtiyaçlarınızın karşılanmasını da zahmetsiz ve ekonomik bir şekilde sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Ofis taşıma ve kurumsal taşıma talebiyle bizimle irtibata geçtiğinizde firmamız expertiz görevlendirecek, işyeriniz, ofisiniz, fabrikanız veya şirketininizde gerekli incelemeyi yaptıracaktır.Ofis mobilyaları taşıma sırasında zarar görmemesi için balonlu naylonlarla paketlenir.

Bilgisayar ve elektronik eşyalar, yine balonlu naylon ve özel ambalaj malzemeleriyle sökümleri uzman personel tarafından yapılarak paketlenir

___________

width="300"
1976    1976_3    1976_2

AKTAŞLAR  Nakliyat, ev eşyası nakliyesi alanında uzman bir kuruluş olma hedefiyle 1976 yılında Ali Aktaş tarafından İstanbul’da kurulmuş ve büyük bir hızla büyüme sürecine girerek bugün çağdaş, hızlı, güvenilir ve sektöründe lider bir dünya firması haline gelmiştir.

Ev eşyası taşımacılığındaki uzmanlığını sanat eseri taşımacılığı sektöründe de kullanan Aktaşlar Nakliyat, bu alanda da her zamanki titizliği, kaliteden ödün vermeyen tarzı ile hizmet vermektedir.

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :